To już kolejny rok kiedy Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Niezwykle ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to dzień plastyki, kiedy kolorujemy czy wyklejamy kropki…. Jest to święto kreatywności, odwagi, odkrywania talentów, poznawania swoich mocnych stron, a także zabawy.
Uczniowie klasy III tradycyjnie rozpoczęli świętowanie od rozmowy o swoich talentach i umiejętnościach. Nie zawsze jest nam łatwo powiedzieć w czym jesteśmy dobrzy ? Następnie obejrzeli filmową wersję książki pt. ,,The Dot”, którą omówili.
W tym roku postawili na podchody i pracę zespołową w II grupach. Zadaniem Trzecioklasistów było odnalezienie po 9 kropek z numerami zadań, co nie było takie proste, ponieważ dla zmyłki na terenie boiska znaleźć można było wiele zwyczajnych kropek. Ze wszystkimi zadaniami poradzili sobie świetnie! ?