1 czerwca, z inicjatywy Pani Barbary Niebudek w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „ Mam Talent”.

W rolę konferansjera wcieliła się niezawodna Milenka z klasy VI.

Uczniowie z klas I-VIII mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Tegoroczny konkurs był niezwykle zróżnicowany – mieliśmy okazję wysłuchać piosenek, recytacji oraz gry na instrumentach, zobaczyć umiejętności sportowe, manualne, plastyczne.

Nie zabrakło dopingu wspaniałej publiczności!

Każdy występ był komentowany przez jury, które tym samym doceniało niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Jak zdradzili członkowie komisji – mieli ogromną trudność w wyłonieniu zwycięzców, ponieważ poziom był niezwykle wysoki.

Wszyscy Występujący otrzymali upominki, a Zwycięzcy dodatkowe dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!