Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się w piątek, 9 listopada o godzinie 11.00 na sali ruchowej.

Występy uczestników konkursu poprzedzi wspólne odśpiewanie hymnu narodowego „Mazurek Dąbrowskiego”.

Regulamin konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 – 8.
  • W konkursie mogą uczestniczyć soliści, duety oraz grupy wokalne i wokalno-instrumentalne.
  • Uczestnicy konkursu mogą śpiewać a cappella, z akompaniamentem instrumentalnym lub z podkładem muzycznym, przygotowanym przez uczestnika na CD lub USB.
  • Podkład muzyczny należy dostarczyć (podpisany) do dnia 30 października do nauczyciela muzyki, a w przypadku klas 1 – 3 do wychowawców.
  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek, natomiast zwycięzcom przyznane zostaną dodatkowe nagrody rzeczowe.
  • Pisemne zgłoszenia (imię i nazwisko, klasa oraz tytuł piosenki) do konkursu przyjmują wychowawcy klas 1-8 lub nauczyciel muzyki do dnia 30 października.
  • Jury będzie wybierać zwycięzców w dwóch kategoriach: klasy 1 – 3 oraz 4 – 8.Kryteria oceny wykonywanych utworów:
  • zgodność tematyki utworu z charakterem konkursu
  • staranność i dokładność wykonania (znajomość tekstu i melodii, dykcja)
  • interpretacja
  • muzykalność i warunki głosowe wykonawców
  • ogólny wyraz artystyczny