,,Wścibskie lalki” – konkurs dla dzieci.

Zostań wścibskim projektantem!
Teatr Groteska ogłasza konkurs pt. „Wścibskie Lalki”

Masz 5-10 lat, nieprofesjonalne pomysły i kilkuletnią praktykę w przelewaniu ich na kartkę? Lubisz teatr, warzywa i owoce? Gratulacje! Jesteś idealnym kandydatem na autora wścibskich lalek do „Wścibskich” – nowego spektaklu, który możesz tworzyć razem z Teatrem Groteska!

Najlepsze pomysły zostaną zrealizowane. Postacie wymyślone przez małych projektantów zagrają w przestawieniu, a ich autorzy dostaną w nagrodę kopię swojej lalki oraz zaproszenie na wrześniową premierę „Wścibskich”.

Zadanie konkursowe: wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej projekt trzech lalek, do wyboru z podanego niżej zestawu:

Zestaw A. osa, kot, cebula
Zestaw B. pies, żuk, por
Zestaw C. kot, żuk, pietruszka
Zestaw D. pies, osa, marchewka
Zestaw E. jabłko, osa, kot
Zestaw F. żuk, pies, słonecznik (kwiat z łodygą)

Technika wykonania pracy dowolna plastyczna płaska.
Format prac A4

Rodzic lub opiekun prawny robi zdjęcie każdej pracy (jedna praca- jeden plik) i wraz z wymaganymi danymi i akceptacją regulaminu przesyła je go organizatora do dnia 20 maja 2022 roku na adres mailowy konkurs@groteska.pl

link gdzie znajdą Państwo regulamin konkursu: https://konkursydladzieci.eu/zobacz/wscibskie-lalki-konkurs-dla-dzieci/