Ah, co to był za dzień pełen emocji! ?
Rozpoczęliśmy go od spotkania z wyjątkowymi osobami – panem Markiem Dragoszem – trenerem reprezentacji Polski w AMP Futbol oraz panem Krystianem Kapłoniem – reprezentantem Polski w AMP Futbol, grającym jako pomocnik.
Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po amputacji kończyny, zadawać wiele pytań. Na koniec wszyscy chętni otrzymali autografy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i wiele cennych słów! ?

Polska droga po medale Amp Futbol Euro Kraków 2021! Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku:
https://www.facebook.com/AmpFutbolPolska/videos/154020920183630

Przyszedł czas na zawody sportowe! ? ? ? ? Podzieleni na dwie grupy – gr. I, klasy I-IV oraz gr. II, klasy V-VIII stanęli do walki o pierwsze miejsce. Każdy dawał z siebie wszystko grając w siatkówkę ręcznikową. Zabawie towarzyszyły duże emocje.
Zwycięzcami zostali – wśród klas I-IV – klasa II, zaś z klas V-VIII – klasa VII. Gratulujemy!
Na koniec Uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe medale – doceniliśmy wszystkich, ponieważ każdy starał się najlepiej jak potrafił ?