W tym roku szkolnym klasa III realizuje projekt, który polega na przyrządzeniu czegoś pysznego, ale i zdrowego do jedzenia! We wrześniu postawiła na owocowe szaszłyki, zaś w październiku Uczniowie przygotowali kanapki. Była...
Klasa I – wf na świeżym powietrzu

Klasa I – wf na świeżym powietrzu

Przyjaźń + zabawa + ruch + słońce = radość i szczęście! ? Klasa I wybrała się dzisiaj na wf na świeżym powietrzu. Sprzyjało otoczenie złotej, polskiej jesieni. Podczas zajęć wykorzystano naturalne elementy przyrody, z których powstały...